Návody

Jak nainstalovat Facebook?

Jak nainstalovat FacebookChcete si nainstalovat Facebook, ale nevíte jak? Facebook je jednou z nejoblíbenějších sociálních sítí na světě. Má stovky milionů uživatelů a jejich počet se každým dnem zvyšuje. Proto není divu, že si lidé stahují aplikaci Facebook přímo do svých mobilních zařízení nebo počítačů, protože chtějí mít možnost komunikovat se svými přáteli nebo známými přímo na dosah ruky. Přečtěte si, jak nainstalovat aplikaci Facebook přímo do zařízení.

Jak nainstalovat aplikaci Facebook do zařízení se systémem Android

Instalace aplikace Facebook

Nejprve otevřete obchod Google Play ve svém smartphonu. Lze ho otevřít přímo na domovské obrazovce nebo v seznamu aplikací.

Po otevření zadejte do vyhledávače „Facebook“ a na klávesnici mobilního telefonu stiskněte tlačítko „OK“. Zobrazí se seznam aplikací s tímto názvem. Aplikace Facebook je obvykle mezi prvními, ne-li první. Klikněte na něj.

Po kliknutí na něj se otevře okno s možnostmi instalace, klikněte na „Instalovat“. Aplikace se poté automaticky začne stahovat a instalovat do vašeho zařízení.

Po dokončení instalace klikněte na tlačítko „Otevřít“, pokud se stále nacházíte v aplikaci Obchod Google Play, nebo ji jednoduše otevřete na domovské obrazovce kliknutím na její ikonu.

Po spuštění se do aplikace jednoduše přihlaste pomocí přihlašovacích údajů k Facebooku. Aplikace se může aktualizovat na nejnovější verzi. Poté můžete jednoduše použít aplikaci Facebook.

Jak nainstalovat Facebook do zařízení se systémem iOS

  1. Instalace FacebookuOtevřete aplikaci App Store na iPhonu. Poté zadejte do vyhledávání (ikona malé lupy) slovo „Facebook“ a klikněte na tlačítko „Hledat“.
  2. Po vyhledání by se měl zobrazit seznam aplikací, z nichž první by měla být původní aplikace Facebook. Klikněte na něj a potom klikněte na tlačítko „Získat“. Pokud jste si aplikaci stáhli dříve, ale smazali jste ji, místo tlačítka „Získat“ se zobrazí tlačítko „Stáhnout“. Pokud se zobrazí tlačítko „Otevřít“, znamená to, že aplikace Facebook byla nainstalována již dříve.
  3. Zadejte heslo Apple ID nebo Touch ID. Pokud má váš iPhone povoleno Touch ID pro App Store, budete vyzváni k naskenování prstu na čtečce prstů, jinak budete muset zadat heslo Apple ID. Po zadání hesla se aplikace začne sama stahovat.
  4. Po stažení a instalaci aplikace stiskněte tlačítko „Otevřít“ (pokud máte stále otevřený obchod App Store) nebo aplikaci najděte na domovské obrazovce a spusťte ji odtud.

Přečtěte si také tyto články:

Jak nainstalovat aplikaci Facebook do systému Windows 10

  1. Jak nainstaluji FacebookStažení a instalace aplikace Facebook (podobně jako instalace aplikace Messenger) ve Windows 10 je poměrně jednoduchý proces. Přihlaste se do počítače a ujistěte se, že máte připojení k internetu.
  2. Klikněte na tlačítko „Start“ v levém dolním rohu obrazovky a v pravé části nabídky klikněte na ikonu „Microsoft Store“.
  3. Do vyhledávacího pole zadejte „Facebook“ (je v pravém horním rohu aplikace) a stiskněte klávesu enter nebo klikněte na tlačítko hledání.
  4. Ve výsledcích vyhledávání klikněte na ikonu Facebook a poté na tlačítko „Instalovat“. Počkejte, až se aplikace nainstaluje, a pak ji můžete spustit.
  5. Po spuštění aplikace Facebook vás Facebook požádá o vyplnění přihlašovacích údajů (e-mail a heslo). Vyplňte údaje a můžete začít aplikaci používat.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Prečítajte si aj
Close
Back to top button