Návody

Jak nainstalovat Messenger?

Instalace aplikace MessengerChcete vědět, jak nainstalovat Messenger? Facebook Messenger je samostatná aplikace, která umožňuje komunikovat a posílat zprávy všem přátelům na Facebooku, aniž byste museli otevírat celou aplikaci Facebook. V některých zemích je dokonce možné používat Messenger bez účtu na Facebooku. V tomto průvodci se dozvíte, jak rychle a efektivně nainstalovat Messenger do svého zařízení.

Jak nainstalovat aplikaci Messenger

Tato aplikace je běžně dostupná na všech zařízeních iPhone a Android (včetně telefonů se systémem Windows).

Aplikaci Messenger si můžete nainstalovat také přímo do počítače. Kromě chatování s přáteli můžete v aplikaci Messenger využívat bezplatné internetové videohovory, posílat a přijímat peníze a komunikovat s chatovacími roboty.

Instalace aplikace Messenger do systému iOS

 1. Instalace iPhone MessengeruV zařízení se systémem iOS otevřete aplikaci App Store a v dolní části obrazovky klikněte na tlačítko „Hledat“. Tím se otevře vyhledávací pole.
 2. Do vyhledávacího pole zadejte „Messenger“ a zobrazí se vám aplikace, které odpovídají názvu.
 3. Klikněte na tlačítko „Get“ (Získat) hned vedle aplikace „Messenger“. Ujistěte se, že se jedná o správnou aplikaci, a podívejte se, zda ji vytvořila společnost „Facebook, Inc.„.
 4. Kliknutím na tlačítko „Instalovat“ zahájíte okamžité stahování aplikace do zařízení, a poté se začne instalovat.
 5. Po stažení a instalaci spusťte aplikaci Facebook Messenger. Otevře se okno, ve kterém se můžete přihlásit nebo zaregistrovat.
 6. Po přihlášení se můžete rozhodnout, zda chcete aplikaci povolit zobrazování oznámení. Zároveň se vás Messenger zeptá, zda chcete používat své telefonní číslo, aby vás mohl snadněji najít.
 7. Můžete se také rozhodnout, zda chcete do aplikace importovat kontakty z telefonu. V takovém případě Messenger prohledá vaše telefonní kontakty a najde ta telefonní čísla, která jsou v Messengeru také zaregistrována.
 8. Začněte používat Messenger. Po přihlášení uvidíte všechny své zprávy na Facebooku. Můžete posílat textové zprávy svým přátelům, posílat zvukové nebo video nahrávky atd.

Přečtěte si také:

Jak nainstalovat Messenger do zařízení se systémem Android

 1. Jak nainstalovat Messenger do systému AndroidOtevřete na svém zařízení obchod Google Play a do vyhledávače zadejte „Messenger„. Po jeho zadání se ve výsledcích hledání zobrazí všechny aplikace, které odpovídají zadanému názvu.
 2. Ve výsledcích vyhledávání vyberte aplikaci Messenger. Také se ujistěte, že se jedná o správnou aplikaci, a podívejte se, zda ji vytvořila společnost „Facebook, Inc.“.
 3. Klikněte na tlačítko „Instalovat„. Zařízení se vás může předem zeptat, zda povolíte stažení a instalaci aplikace do zařízení. V takovém případě klikněte na tlačítko „Povolit“.
 4. Počkejte, až se aplikace stáhne a nainstaluje. To může trvat několik sekund nebo minut v závislosti na rychlosti vašeho internetového připojení.
 5. Spusťte aplikaci Messenger. Nainstalovanou aplikaci najdete na domovské obrazovce zařízení nebo ji můžete otevřít přímo v obchodě Google Play kliknutím na „Otevřít„.
 6. Přihlaste se do aplikace (nebo se zaregistrujte, pokud ještě nemáte účet). V některých zemích již není k přihlášení do aplikace nutná úplná registrace na Facebooku, takže si můžete vytvořit účet Messenger, aniž byste si zároveň vytvořili účet na Facebooku.
 7. Stejně jako v zařízeních se systémem iOS vás aplikace požádá o přidání telefonního čísla pro rychlejší vyhledávání a přidání telefonních kontaktů do aplikace Messenger. V obou případech máte možnost tuto žádost schválit nebo odmítnout. Po vyplnění všech potřebných údajů můžete aplikaci začít používat.

Instalace aplikace Messenger ve Windows 10

Jak přidat messenger do počítače

 1. V počítači přejděte do aplikace „Windows Store“ a do vyhledávání zadejte „Messenger“. Ve výsledcích se zobrazí požadovaná aplikace, otevřete ji (také se ujistěte, že ji vytvořila společnost „Facebook, Inc.„) a klikněte na tlačítko „Získat„.
 2. Po stažení aplikace do počítače se aplikace začne instalovat. Po instalaci a spuštění aplikace vyplňte potřebné přihlašovací údaje a můžete začít aplikaci používat v počítači.
 3. Aplikaci lze používat prakticky stejným způsobem jako na mobilních zařízeních, můžete posílat zprávy, pořizovat audio/video záznamy, telefonovat přes internet nebo uskutečňovat videohovory.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Back to top button